Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Eesti fänn Margit Enno

Hall Tartus välja müüdud, müüki saabus väike hulk lisapileteid (UUS! Needki müüdi tunniga)

16.09.2016

Homne otsustav EM-kvalifikatsiooniturniiri D-alagrupi kohtumine Eesti ja Poola vahel on välja müüdud, pealt 1500 istekohta on omaniku leidnud. Veel täna kell 12.45 tuli müüki 130 lisapiletit, kohad selleks saali luuakse.

Kui mõelda, et viimasel kodumängul Tallinnas Saku Suurhallis (Eesti-Portugal) oli kohal ca 4700 pealtvaatajat, Tartus aga on istekohti maksimaalselt 1600 ning lisada siia mängu kaal, siis on ilmne, et paljud huvilised peavad kohtumist jälgima TV 6 või Delfi TV vahendusel.

 

Korraldajad Eesti Korvpaliliit leidis hea koostööpartneri Tartu Ülikool toel võimaluse lisakohtade loomiseks. „Oleme pingutanud, et vähegi saaks publikut veel ära mahutada,“ sõnas EKLi turundusjuht Raigo Häelme. „Need 130 kohta tulid hetk tagasi müüki vabasektorisse ning istekohta ei taga. Usun, et homme võib saalis olla 2000 pealtvaatajat ja see on ka ülemine piir.“

 

„Saal tuleb väga täis (on ju ka kutsustud külalised – toim.). Sestap kutsun üles rahvast kindlasti aegsasti kohale tulema. Pilgeni täis saal tekitab loodetavasti vennalikku ja innustava õhkkonna. Teisalt ruumi ülearu ei ole, mistõttu loodame sõbralikku ja mõistvat suhtumist üksteise suhtes,“ lisas TÜ ASK turunduskoordinaator Maria Kristiina Prass.

 

Ajaloolisi endeid jagub homseks mõlemale poole. Homme 28 aastat tagasi avati Souli olümpiamängud, kust Tiit Sokk naases kuldmedaliga. 17. septembril 1939 tungisid aga NLiidu väed Poolasse ning täpselt 41 aastat hiljem, 17. septembril 1980 asutati Gdanskis Vladimir Iljitš Lenini nimelises laevatehases Poola vabadusliikumine Solidaarsus. Nii et vähemasti Poolas on tegu tähtsa päevaga.

 

Kohtumine Eesti ja Poola vahel, mis otsustab EM-valikgrupist edasupääsu finaalturniirile, algab TÜ Spordihoones laupäeval 17. septembril kell 20.00.

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa