Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor

Vene on olnud kontrollmängudes klubi resultatiivsemaid

19.09.2016

Korvpallur Siim-Sander Vene koduklubi BK Nižni-Novgorod kaotas Leedus peetud kontrollmängus Balti liiga valitsevale tšempionile Šiauliaile 89:91. Leedu klubi saavutas võidu lõpusekundite keskpositsiooniviskest.

Nõnda on NN kaotanud kõik neli senipeetud kontrollkohtumist Läti ja Leedu klubidele. Ka kaks järgmist kohtumist peetakse Lätimaal: kolmapäeval Liepaja vastu ning neljapäeval mängitakse Riias VEF-iga.

 

Nižni Novgorodi resultatiivseimad olid 21 punktiga Siim-Sander Vene ning ameeriklasest mängujuht Kenny Boynton. Vene sai kirja ka 4 lauapalli, 3 korvisöötu ning 2 vaheltlõiget.

 

Nižni Novgorodi lätlasest peatreener Arturs Štalbergs oli rahul rünnakuga, kuid rahulolematu kaitsega. "Peamine probleem on selles, et mehed ei räägi kaitses omavahel. Nii kui pall jõuab meie korvi alla, kolmesekundi ala lähedusse, tekivad probleemid. Vaid Aleksandr Gudumaki kaitsetööga saab rahul olla," sõnas Štalbergs klubi kodulehe vahendusel, Delfi vahendas.

 

Neljas kontrollmängus on Vene toonud keskmiselt 15,8 punkti. 

 

Ametlikud mängud algavad NN jaoks oktoobris: VTB Ühisliiga avalöök tehakse 2. oktoobril võõrsil Kaasani Uniksi vastu ning Eurocupis ollakse 12. oktoobril külas Ateena AEK-l.

 

 

 

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa