Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor

Piletimüük EM-finaalturniiri mängudele Soomes algab 30. septembril

29.09.2016

Helsingis 2017 a sügisel peetaval EMil toimuv alagrupiturniir läheb lahti reedel 30. septembril kell 14.00. Nüüd avalikustati ka halliplaan ja rida muid olulisi üksikasju.

Piletimüük toimub Ticketmaster võrgusüsteemis. Esmalt tuleb müüki Follow Your Team Finland piletipakett (FYT), mis sisaldab kõiki viit Soome koondise EM-finaalturniiri kohtumist kodusel EMil. Halliplaani näeb SIIT. EM toimub Helsinki Arenal, st endine Hartwall Arena.

 

Täpsed mängupäevad ja algusajad selguvad 22. novembril Istabulis toimuval loosimisel. Kaks EMi alagruppi peetakse 31. august-6. september ning kaks alagruppi 1. september-7. september.

 

Müüki tulevad ka üksikpiletid. See müük algab pärast 22. novembri loosimist. Täpset kuupäeva pole veel organisaatorite poolt välja öeldud. Soome koondise mängudele saab üksikpiletite müük olema äärmiselt limiteeritud, mistõttu nad soovitavad soojalt FYT paketti.

 

Kuipalju maksab FYT Finland paketid?

Kategooria ja hind

 

Kategooria 1 – 467,50.-

Kategooria 2 – 367,50.-

Kategooria 3 – 267,50

Kategooria 4 – 162,50

 

Hinnad sisaldavad Ticketmasteri teenustasu. Sõltuvalt paketist võib hinnale lisanduda kohaletoimetamise tasu. Sarnaselt eelnevate tiitlivõistluste kogemusega ei ole müügis lastepileteid. Piletid on istekohapõhised ja allahindlust ei ole. Vaid alla kolmeaastased pääsevad tasuta tribüünile ent ilma istekohata.

 

Üks inimene võib osta maksimaalselt kuus piletipaketti.

 

Kust osta pileteid playoff’-mängudele Istnbuli? Türgi on andnud teada, et alustab piletimüüki homme ehk 29. septembril. Tegu on esmalt paketiga, mis hõlmab poolfinaale, finaali ja pronksikohtumist. Lisainfot teiste riikide piletimüügi kohta leiab aadressilt www.fiba.com/eurobasket/2017/tickets

 

 

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa