Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor

Korvpallirahva aplaus võrkpalluritele!

10.10.2016

Võrkpalli rahvuskoondis tegi seda taas, nüüd juba neljandat korda. Seljavõit kodus Läti üle tähendas seda, et meie võrkpallikoondis osaleb tuleval sügisel jälle EM-finaalturniiril, sedakorda Poolas.

Korvpallikoondise juhid, Korvpalliliidu juhtfiguurid ning palju-paljud mängijad jälgisid eilset otsustavat kohtumist Lätiga hinge kinni hoides - kes kohapeeal, kes teleri vahendusel. Saaliski jäi silma rida „meie inimesi“:  mängijaid, treenereid, kohtunikke. See on Eesti ühine võit, mille arhitektid muidugi on tublid võrkpallurid.

 

Võidujärgselt, samal õhtul kirjutas EKLi president Jüri Ratas oma Facebooki seinal: „Suured õnnitlused Eesti võrkpallile võimsa võidu ja veel võimsama saavutuse üle - pääs EMi finaalturniirile on väga kõva märk kvaliteedist! Palju edu ja õnne VÕRKPALLILE!“

 

Korvpallikoondise peatreener Tiit Sokk märkis: „Täna peame võrkpallurite üle rõõmu tundma. Meil jäi paraku viimane, kõige kõrgem aste võtmata ning Poola alistamata. Võrkpallurite teekond EMile oli küll väga okkaline, nii et Robert Täht vist jõudis kuskil Tšehhis pärast kaotatud mängu juba öelda, et nüüd tuleb hakata valmistuma uuteks tiitlivõistlusteks, aga sport on täis ootamatusi ning saatus oli neile armuline... Ka konkurendid aitasid, kuid eks õnn soosib pigem tugevat.“

 

Meenub, et enne eelmise aasta korvpalli EM-finaalturniiri lausus kuldsed sõnad Sten-Timmu Sokk, öeldes: „See, et me nüüd ühe korra pääsesime EM-finaalturniirile, ei peaks olema meie tasemenäit, vaid pigem see, kui me hakkame EM-finaalturniiridele regulaarselt jõudma. See on see, mille poole tuleks areneda.“ Võrkpallurid on seda suutnud.

 

Elagu võrkpallurid! Rõõmustame koos teiega, teades samas, et meil on, kuhupoole püüelda.

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa