Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor

Nurger: tugevamaks saades olen platsil muutunud järjest enesekindlamaks

13.11.2016

USA ülikooliliiga avamängus sai võimsa võidu Rauno Nurgeri ülikool Wichita State, kes alistas teatavasti kodus South Carolina State'i lausa 85:39 (41:15).

Nurger pääses platsile 16 minutiks ja viskas selle ajaga lausa 14 punkti (kahesed 4/3, kolmesed 2/1, vabavisked 5/5), olles meeskonna resultatiivseim. Lisaks võttis ta kaks lauapalli, andis kolm tulemuslikku söötu, pani ühe kulbi, kaotas korra palli ja tegi ühe isikliku vea.

 

Pärast mängu võeti Nurger kohalike telekommentaatorite poolt intervjueeritavaks ning eestlase sõnul on ta tänu jõusaalis kasvatatud jõule muutunud mänguplatsil palju enesekindlamaks.

 

"Minu suurimaks probleemiks enne üliõpilassarja tulekut oli see, et ma olin nõrk. Nüüd, tugevamaks saades, muutun väljakul järjest enesekindlamaks. Ma suudan korvi all positsiooni paremini hoida ning see muudab mängu minu jaoks palju kergemaks," sõnas eestlane.

 

Kommentaatorid tõid välja ka fakti, et Nurger tabas kohtumises neli viset vasaku käega, kuid eestlase sõnul pole see üldsegi üllatav: "Paljud ilmselt ei tea, aga haakvise vasaku käega on mul ilmselt isegi täpsem kui parema käega. Aga ma üritan mitmekülgne olla."

 

Nurger jagas kohtumises ka kolm resultatiivset söötu, mis tulid tänu vastaste auklikule maa-ala kaitsele: "Me teadsime enne mängu, et nad võtavad maa-ala ning nende kaitsesse tekivad keskele augud. Pidin vabaviskejoonel palliga lihtsalt ümber keerama ja nii need lihtsad korvid tekkisid."

 

ERR Sport

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa