Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Jaak Salumets

Korvpalliliidu presidendikandidaadiks esitati vaid Jaak Salumets

15.11.2016

Täna, 15. novembril kell 17 sai aeg otsa kandideerimaks Eesti Korvpalliliidu presidendi kohale. Jaak Salumetsale, kes andis nõusoleku kandideerida eelmisel neljapäeval, vastaskandidaate ei tulnudki.

See tähendab, et 18. detsembri üldkogul Pärnu spaahotellis Estonia jääb küsimus, kas tiitlivõistluste medalimees ning NSVLiidu tšempion (treenerina) Jaak Salumets saab kokku vajaliku toetuse, et teda kinnitataks EKLi uueks presidendiks. See tähendab häälteenamust kohal olevast üldkogust (EKLi liikmeid on 67 – toim.).

 

Jaak Salumetsa esitas presidendikandidaadiks 41 EKLi liiget, mis näitab kahtlemata suurt toetushulka.

„Hetkel saan ma tänada korvpalliüldsust ja EKLi liikmeid suurearvulise toetuse eest. Siit on hea üldkogu ette minna,“ lausus Jaak Salumets. „Võtan oma kandidatuuri ja võimalikku tulevat tööd presidendina väga tõsiselt ning kavatsen ära kuulata kõik ideed, osapooled ja huvigrupid. EKLi prioriteediks oli ja on töö noortega, kinnitan seda veelkord minagi.“

 

Basket.ee-le lisas Salumets, et ta ei saa midagi parata, et on ainus kandidaat. - "Poleks uskunud. On heidetud ette, et kui pole mitut kandidaati, pole ka järelikult debatti. Mina debatti ei karda. Kui selline üritus oponentidega toimuks, siis oleksin ja argumenteeriksin seal rõõmuga."

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa