Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor

Naised lõpetavad Amsterdamis EM-tsükli mängud

23.11.2016

Eesti korvpallinaiskond peab täna õhtul 2017. aasta EMi kvalifikatsiooniturniiri viimase mängu, kui võõrsil minnakse vastamisi Hollandiga. Mängu näeb pildis SIIT ja online SIIT 

Kui Eesti naiskond kaotas neli päeva tagasi Horvaatiale 45:86, siis Holland jäi viimati võõrsil Prantsusmaale alla 46:79.

 

Eesti koondis mängib Hollandis koosseisus: Pirgit Püü, Maaja Bratka, Birgit Piibur, Janett Perv, Nele Laurimaa, Rosemary Rits, Laina Mesila-Kaarmann, Janeli Lilleallik, Liisi Sokman, Trine Kasemägi, Mariann Adelbert, Sandra Tael. Peatreener Jaanus Levkoi, treener Timo Oja, mänedžer Jörgen Kippel, füsioterapeut Harvis Mill.

 

Puudu on olulistest mängijatest erinevatel põhjustel Merike Anderson, Mirjam Nikolai (lapseootel), Mailis Pokk (ravib vigastust), Marit Maaring. Jaanus Levkoile on tänane kohtumine ühtlasi viimanekoondise tüüri juures.

 

Holland peab edasipääsulootuste säilitamiseks Amsterdamis toimuva mängu kindlasti võitma ning võimalikult suure vahega. Seega, ka viimases mängus meile hõlpu ei anta.

 

Hetkel on edasipääsu kindlustanud Prantsusmaal 5 võitu, Horvaatial, kes mängib viimases voorus võõrsil prantslannadega, 3 ja Hollandil 2 võitu. Eesti on kaotanud kõik viis mängu.

 

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa