Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor

EKLi president Jaak Salumets: koos oleme tugevad!

19.12.2016

Eile, 18. detsembril ametlikult Eesti Korvpalliliidu presidendi ametisse valitud Jaak Salumets avaldab tänu kõigile neile, kes talle toetuse andsid. "Pikk ja tõsine tee, mida koos käia, on ees," sõnas endine tippmängija ja - treener.

"Tahan esiteks tänada kõiki, kes mulle niiöelda käe andsid," sõnas Salumets. "Praegu pikka juttu ei teeks, peamine mida öelda tahan on see, et KOOS oleme tugevad! Korvpallirahvas peab suutma ühist asja ühes suunas vedada, hoolimata kohatistest eriarvamustest."

 

Jaak Salumets võttis ameti üle tänaselt peaministrilt Jüri Rataselt, kes ka eilseks EKLI üldkoguks Brüsselist Pärnusse jõudis. Ta andis "uuele" mehele kaasa sõnad: "Ma tänan nende nelja aasta eest kõiki teid, selle emotsiooni eest ja panuse osas. Aitäh ja kummardus. Palju jõudu Jaak Salumetsale ja tema meeskonnale. Mina temale õpetussõnu kaasa andma ei pea, usun temasse ja usun tema meeskonda."

 

Jaak Salumetsa ootab raske, kuid huvitav aeg, teekond. Juba aasta esimestel päevadel (3.-5.01) peetakse Tallinnas 12. Balti Mere Maade Korvpalliturniiri (BSBS), kus võistlevad Eesti noortega (U16 ja U18 poisid ja tüdrukud) Läti, Soome ja Rootsi järelkasv.

 

Et noored on meie suur prioriteet, siis kutsub Jaak Salumets kõiki saali. "Tasub tulla 3.-5. jaanuaril saali, Audentesesse! See on ainulaadne võimalus näha meie koondisi, kes suvel peavad astuma kõrgesse konkurentsi - kes U16 EMi A-divisjonis (poisid), kes U18 kodusel B-divisjoni EMil. Saame hea esmamulje."

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa