Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Rauno Nurger

Eesti noormeeste klubid olid NCAA-s võidukad, Lass ja Dukes kaotas napilt

02.02.2017

USA ülikooliliigas NCAA mängivate Eesti korvpallurite Rauno Nurgeri ja Maik-Kalev Kotsari koduülikoolid olid kolmapäeval taas võidukad.

Wichita State oli võõrsil 77:69 üle Drake'ist. Nurgeri arvele jäi 18 minutiga 8 punkti, 4 lauapalli ja 1 blokeeritud vise, väljakult tabas ta viskeid 7st 4. Wichita State'i resultatiivseim oli 17 punktiga Landry Shamet, vastastele tõi De'Antae McMurray 27 silma.

 

Nurgeri tiimil on nüüd kokku 20 võitu ja 4 kaotust, Missouri Valley konverentsis on neil 10 võitu ja 1 kaotus. Paremini on läinud vaid Illinois State'il (11-0). Mängu paremaid hetki näeb SIIT

 

*       *       *

South Carolinal polnud võõrsil probleeme Louisiana State'i (LSU) alistamisega ja mängu lõpus näitas tabloo Kotsari meeskonna 88:63 võitu. P.J. Dozier ja Duane Notice viskasid South Carolina parimatena 17 punkti. Kohtumise lühikokkuvõtet näeb SIIT.

 

Eestlane tabas neljast väljakult sooritatud viskest ühe, uhas mööda kõik neli vabaviset ning piirdus seega kahe punktiga. Lisaks võttis ta 11 minuti jooksul maha 4 lauapalli, andis ühe resultatiivse söödu ja tegi ühe vaheltlõike. Kotsari rünnakuosa on hooaja keskel hakanud kuidagi pehmeks ja aeglaseks jääma.

 

Kotsari klubi tõusis nüüd 18 võidu ja 4 kaotuse peale, kagukonverentsis (SEC) on võidetud 9st matšist 8. Sama seis on ka mitmete potentsiaalsete NBA staaridega Kentuckyl.

 

*       *       *

Samuti kõrgemas divisjonis mängiv Duquesne'i ülikool kaotas öösel võõrsil St Joseph'ile 68:70. Kadri-Ann Lass lülitus pingilt ent mängis 31 minutit ning tõi 11 pt, 6 lp ja 2 bl (visked 9/4). Ühtlasi sai peatreenerilt mängujärgselt kiita.

 

Postimees, ERR Sport, Basket.ee, goduquesne.com

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa