Rauno Nurger

Rauno Nurgerilt kümme punkti, Wichitale 22. võit

10.02.2017

Eesti korvpalluri Rauno Nurgeri koduülikool Wichita State alistas USA üliõpilasliigas NCAA Missouri State'i koduväljakul 80:62.

Juba avapoolajal 27-punktilise edu sisse teinud Shockers (poolaeg 48:21) hoidis soliidset vahet lõpuni. Korvisöödud WSU kasuks 19-9, pallikaotusi tegi WSU kümme vähem (11-21).

Vaid 13 minutit väljakul viibinud Nurger viskas kümme punkti (kahesed 3/2, kolmesed 2/2) ning võttis kaks lauapalli, andis kaks resultatiivset söötu ja blokeeris ühe vastaste viske. Wichita State'i resultatiivseim oli 13 punkti visanud Shaquille Morris.

Rauno Nurger (23 a-209 cm) on tänavu osalenud 26 mängus keskmiselt 16 minutit ja kogunud 5,7 pt, 3 lp, 0,7 rs. Visked 59 %, kolmesed eraldi 46 %, vabavisked 72 %.

Wichita State'il on nüüd 22 võitu ja neli kaotust, oma konverentsis on nad kogunud 12 võitu ja vaid ühe kaotuse. Järgmisena kohtub Nurgeri koduülikool pühapäeval võõrsil Loyolaga.