Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor

Veel saab registreerida spordipsühholoogia koolitusele

14.02.2017

Ülehomme, 16. veebruaril viib Korvpalliliit koostöös Tallinna Ülikooliga läbi hinnalise ja oodatud spordipsühholoogia koolituse, kus lektoriteks Kristel Kiens ja Snežana Stoljarova.

Esimene kohtumine toimub 16.02 kell 14.00-17.00 Tallinna Ülikooli sportmängude saali kõrval olevas ruumis U218. Kokku on 3 kohtumist.

"Eestis on spordipsühholoogia spetsialiste maksimaalselt ühe käe sõrmede jagu, mõned ütlevad, et neid on ainult kaks - sellest tulenevalt on käesolev koolitus ka väga kallis ja koolitajatega aegade kokkuleppimine problemaatiline," sõnas EKLi peasekretär Keio Kuhi.

 

Koostöös Kersti Sireliga ja läbirääkimiste tulemusena oleme jõudnud järgmise lahendini:

 

I kohtumine

16.02 (4 tundi) 14.00-17.00

 

II kohtumine

23.03 (4 tundi) 14.00-17.00

 

III kohtumine

12.04 (4 tundi) 14.00-17.00

 

Head treenerid, hindame seda koolitust kõrgelt ja soovime pakkuda Teile lisaväärtust ning koolitusvõimalust. Kokku saab kirja 12 koolitustundi ning selle hind treenerile on 60 EUR. Registreerimine info@basket.ee

 

Kohtade arv on piiratud. On veel neli-viis vaba kohta.

 

KOOLITUSE SISU JA LÜHIKOKKUVÕTE:

 

Antud koolituste seeria on mõeldud selleks, et panna eelnevates koolitustes omandatud teadmiseid enda praktikasse ning pakkuda võimalust nende teadmiste praktikasse rakendamise protsessi analüüsida ning arutleda võimalike takistuste ja küsimuste üle, mis selle protsessiga kaasnevad. 

 

Peamisteks teemadeks on ikka motivatsioon, keskendumine, tähelepanu suunamine ja võistlustel optimaalse soorituse tagamine, kuid läheneme nendele teemadele arutades teie reaalseid juhtumeid ning enda praktilisi kogemusi. Lisaks seame tegevusplaane treeneritele endale, mis aitavad vajalikke muudatusi või täiendusi trennides ellu viia. Lisaks pöörame tähelepanu ka sellele, kuidas saate enda heaolu ning soorituse eest hoolitseda enda vaimsete oskuste arendamise läbi.

 

KOOLITAJAD:

¤ Kristel Kiens (pildil vasakul, MSc sporditeadustes, suundumusega spordipsühholoogiale)

¤ Snezana Stoljarova (pildil paremal, MSc sporditeadustes, suundumusega spordipsühholoogiale)

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa