Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor

WSU võitis, Nurgerilt 12 pt, South Carolina kaotas taas kodus

16.02.2017

Eestlastele tuli öösel NCAA üliõpilasliigas noormeeste poolel üks võit ja üks kaotus. Rauno Nurger ja Wichita State sai nautida võitu, Maik-Kalev Kotsar ja South Carolina pidid vastu võtma kaotuse.

Rauno Nurgeri kodumeeskond Wichita State Shockers (24-4) pikendas USA üliõpilasliigas NCAA oma võitudeseeriat üheksale mängule, kui võõrsil saadi 87:68 jagu Southern Illinois Salukist (14-14).

 

Eestlane pääses väljakule vahetusest ning kogus 15 minutiga 12 punkti (kahesed 7/4, kolmesed 2/1, vabavisked 2/1), 4 lauapalli, ühe korvisöödu, ühe pallikaotuse ja 4 isiklikku viga.

 

WSU tegi skoori ühtlaselt ning kokku viskas vähemalt 12 silma viis meest, lisaks eestlasele veel Conner Frankamp (14 punkti), Markis McDuffie (13 punkti, 9 lauapalli ja 3 vaheltlõiget), Landry Shamet (13 punkti ja 6 söötu) ning Shaquille Morris (12 punkti ja 7 lauapalli).

 

Wichita State on MVC nimelises konverentsis 14 võidu ja 1 kaotusega jagamas koos Illinois State'iga esikohta ning meeskonna eesmärk on konverents neljandat korda võita ja seeläbi pääseda NCAA play-offi.

 

Järgmisena mängib eestlase meeskond 18. veebruaril koduväljakul Northern Iowa Panthersi (14-12) vastu ning põhihooaja lõpuni jääb neil veel kolm kohtumist.

 

*       *       *

Maik-Kalev Kotsar ja South Carolina Gamecocksi (20-6) korvpallimeeskond said üliõpilasliigas NCAA järjekordse tagasilöögi osalisteks, kui koduväljakul kaotati Arkansas Razorbacksile (19-7) 76:83.

Eestlane alustas algviisikus ning mängis 32 minutit, kuid piirdus vaid 2 punktiga (kahesed 2/1). Lisaks kogunes protokolli ka 6 lauapalli, 2 korvisöötu, 2 blokki, 3 isiklikku viga ja üks pallikaotus.

 

South Carolina poolel kerkis taas resultatiivseimaks Sindarius Thornwell, kes viskas 27 punkti, Chris Silva kogus 16 silma ja 8 lauapalli. Võitjate parimatena tõid Jaylen Barford ja Dusty Hannahs vastavalt 23 ja 20 punkti.

 

Viimased kaks koduväljakul kaotust on tekitanud South Carolina jaoks olukorra, kus varem kindlana tundunud koht NCAA play-offis riigi 64 parima meeskonna hulgas on hakanud käest libisema.

 

Peatreener Frank Martini juhendatav tiim peab ennast nüüd põhiturniiri viimases viies kohtumises kokku võtma ning esimene võimalus selleks on 19. veebruaril, kui külla sõidetakse Vanderbiltile.

 

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa