Nurger ja WSU ühe võidu kaugusel "Märtsi Hullusest"

04.03.2017

Rauno Nurgeri koduülikool Wichita State alustas USA üliõpilasliigas NCAA I divisjoni konverentsi turniiri võidukalt, olles veerandfinaalis tulemusega 82:56 üle Bradleyst.

Nurger sekkus pingilt mängu 11 minutiks ning tõi selle ajaga viis punkti (visked väljakult 3/1, vabavisked 2/2) ja ühe vaheltlõike.

Wichita State'i parimateks kerkisid sarnaselt Nurgerile pingilt alustanud Darral Willis jr. ja Rashard Kelly, kes viskasid vastavalt 17 ja 14 punkti ning hankisid kumbki ka 7 lauapalli.

Ööl vastu pühapäeva peab Wichita State poolfinaalmängu Missouri State'i vastu, kus eestlase tiim on samuti selgeks favoriidiks. Turniiri võitja tagab koha March Madnessil - NCAA kuulsal kevadisel turniiril, mille võitja kuulutatakse ülikoolikorvpalli meistriks.

23-aastane eestlane on tänavu kaasa teinud 32 kohtumises ning kogunud keskmiselt ligi 15 minutiga 5,3 pt, 2,7 lp ja 0,7 rs. Visked väljakult 54 %, sh kolmesed 48 %, vabavisked 72 %.