Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor

NCAA: Maik-Kalev Kotsar andis oma panuse ning South Carolina läks veerandfinaali

25.03.2017

Eesti korvpalluri Maik-Kalev Kotsari (20 a) ülikoolimeeskond South Carolina Gamecocks jätkas NCAA igakevadisel finaalturniiril võidukäiku, jõudes kaheksa parema hulka.

Kolmanda asetusega Baylori ülikool alistati 70:50. Algviisikusse kuulunud ja kaitses kõvasti tööd rabanud Kotsari arvele jäi kaks punkti. Kotsar suuresti neutraliseeris esimesel poolajal vastaste kardetud eduriviliidrid.

 

Eestlane tabas kahest pealeviskest ühe. Lisaks võttis ta viis lauapalli ja andis kaks korvisöötu. Seega - 2+5+2.

 

South Carolina resultatiivseim oli Sindarius Thornwell 24 punktiga, Baylori ülikoolile tõi Johnathan Motley 18 silma.

 

Kaheksa parema hulgas läheb South Carolina vastamisi neljanda asetusega Florida Gatorsiga, kes alistas kaheksandikfinaalis Wisconsini lisaaja järel 84:83. See mäng peetakse ööl vastu esmaspäeva.

 

Tagantjärele tundub, et paljud asjatundjad ja insiderid justkui on alahinnanud South Carolinat. Kotsar lausus pärast mängu pressile: "Me teadsime, et Baylor ei pea survele eriti hästi vastu. Jooksime neid kaitsega pikal ja olime enesekindlad."

 

Enne seda kohtumist:

South Carolina Gamecocks on seni näidanud "märtsihullusel" suurepärast mängu. Teises ringis saadi hakkama suurüllatusega, kui 88:81 alistati legendaarse Mike Krzyszewski juhendatav Duke’ Ülikool.

 

Finaalturniiri avaringis oli South Carolina 93:73 üle olnud Marquette Golden Eagles’i meeskonnast.

 

Enne mängu. LOE siit.

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa