Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Klubi otsustas Vene eest: mängija jääb Kaunasesse

Zalgiris ei laenanud Venet Cramosse

13.02.2015

Korvpalliliidu esimeses kuukirjas - ilmus 7. novembril 2014, oli mosaiigis juttu sellest, et Siim-Sander Venele oleks ka Eestis paremat kasutust. Nimetasime möödaminnes Kalev/Cramot ja TÜ/Rocki. Eriti viimast, kuna tol hetkel lonkas tartlaste rünnak kahte jalga. Nagu täna teada saime, on vähemasti Cramo ka Zalgirisele vastava ettepaneku teinud.

Õhtulehele sai teatavaks, et kui BC Kalev/Cramo korvpallur Rolands Freimanis lahkus Kaasani Unicsisse ja valitsev Eesti meister hakkas "number nelja" kohale otsima uut mängijat, tehti teiste seas ka Kaunase Žalgirisele pakkumine Eesti koondislase Siim-Sander Vene laenule andmiseks. Leedu meister vastas, et vajab mängumeest ja lükkas pakkumise tagasi.

 

"Tean, et Kalevi huvi oli, aga klubi otsus oli kindel. Üks on selge: vähemalt ei pidanud ma ise midagi mõtlema hakkama," muigas Vene, kes on viimasel ajal mahtunud pidevalt Žalgirise 12 mehe hulka ning erinevates sarjades vähem või rohkem ka väljakule pääsenud.

 

Eile mängis Vene Euroliigas Madridi Reali vastu seitse ja pool minutit ning kogus 3 punkti ja 3 lauapalli. Pühapäeval ootab Žalgirist Klaipedas Leedu liiga liidrite heitlus sealse Neptunasega.

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa