Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Sven Kaldre osaks jäi vaid viis minutit

Mehed välismaal kahvatud

16.02.2015

Itaalias Lega A-s sai Kristjan Kanguri kodumeeskond Varese Openjobmetis järjekordse kaotuse, kui kodusaalis jäädi 53:67 alla Venezia Umana Reyerile. Samale meeskonnale oli kaotatud ka esimeses ringis.

Kangur alustas Varese algviisikus ning mängis 26 minutit, kuid kogus selle ajaga vaid ühe punkti (kahesed 2/0, kolmesed 2/0, vabavisked 2/1), neli lauapalli, jagas ühe korvisöödu, tegi kaks vaheltlõiget ja neli pallikaotust.

 

Varese parimatena tõid Andrew Rautins ja värske täiendus Johndre Jefferson 12 punkti. Varese (6-13) on liigatabelis 16 meeskonna hulgas 14. kohal, Venezia (14-5) on kolmandal real. Kui võite tulema ei hakka, ei pruugi ka liigasse püsimajäämine olla iseenesestmõistetav.

 

Venemaa Superliigas sai Moskva Dünamo meeskond kolmanda järjestikuse võidu, kui koduplatsil alistati 78:74 Moskva Himki duubelmeeskond.

 

Sten-Timmu Sokk sai mänguaega 11 minutit ning viskas selle ajaga 2 punkti (kahesed 1/1, kolmesed 1/0), hankis ühe lauapalli, tegi kolm viga ja ühe pallikaotuse.

 

Dünamo edukaim oli 25 punkti ja 10 lauapalliga venelane Alimdžan Fedjušin, kaotajate kasuks kogus Aleksandr Zahharov 19 silma ja 10 lauapalli.

 

Dünamo (13-8) kerkis Superliiga tabelis neljandale kohale. Pärast Soku liitumist on Dünamo võitnud kuuest mängust viis ning eestlase keskmised näitajad on olnud 13,7 minutit, 2,3 punkti, 2,8 korvisöötu, 1 vaheltlõige ja 1,5 pallikaotust keskmiselt mängu kohta.

 

Sven Kaldre kodumeeskond Forca Lleida sai Hispaania tugevuselt teises korvpalliliigas võidu, kui võõrsil mängiti 59:53 üle CB Prat Joventut.

 

Kaldre sai mängida viis minutit punktiskoori avamata (kolmesed 1/0). Protokolli kanti eestlasele ka üks lauapall ja üks isiklik viga.

 

Võitjate parimaks kerkis 15 punktiga Javier Mugica, Francisco Guerra lisas 13 ning lätlane Janis Kaufmanis 11 silma.

 

Forca Lleida meeskond asub 12 võidu ja 7 kaotusega liigatabelis 15 meeskonna hulgas seitsmendal kohal.

 

Siim-Sander Vene, nagu eile kirjutatud, osales Zalgirise kaotusmängus võõrsil Klaipedas Neptunase vastu (65:67) alla üheksa minuti isiklikku skoori avamata (4 lp). Vene viskekindlus hetkel puudub.

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa