Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor

Kodune U18 EM jõuab kõigi vaatajateni, nimisponsoriks sai UTILITAS

20.06.2017

Tallinnas 28. juulist 6. augustini toimuv B-divisjoni EM turniir läheneb pöörase kiirusega. Tänasest aitab ka Eesti ilm töömeeleolule kaasa. Kaks päeva pärast jaani, 26. juunil, sõidab koondis Soome Nordic Cup’ turniirile.

Oluline on öelda, et EMi vahendavad vaatajateni kaugemates paikades Delfi TV ja Tallinna TV. „Mida rohkem selle mõttega harjuda, seda parem lahendus TTV tundub,“ sõnas EKLi peasekretär Keio Kuhi. „TTV on vabalevis ja nähtav kõikjal.“

 

Eesti vastasteks EMil alagrupis on Šveits, Taani, Belgia, Iirimaa, Makedoonia. Kõik Eesti koondise mängud toimuvad Kalevi Spordihallis. Koondise ettevalmistusse kuulub 20 mängijat, peatreener Vaido Rego, treenereid Indrek Reinbok ja Gert Kullamäe, treener/mänedžer Martin Rausberg.

 

28. juulist 6. augustini Tallinnas peetava U18 vanuseklassi B-divisjoni Euroopa meistrivõistluste nimisponsor on energiakontsern UTILITAS.

 

„Eestimaise kontserni ning korvpalli rahvuskoondise pikaaegse peasponsorina peame oluliseks perspektiivikate mängijate toetamist ning leiame, et U18 meistrivõistluste läbiviimine on Eestile suur au,“ sõnas energiakontserni UTILITAS juht Priit Koit. „See annab meie noorsportlastele suurepärase võimaluse oma energiat ja oskusi kodupublikule näidata. Loodame, et eesootavad meistrivõistlused suurendavad veelgi Eesti korvpalli kui rahvusliku spordiala järelkasvu,“ kommenteeris Koit

 

UTILITAS on Eesti juhtiv energiakontsern, mille põhitegevuseks on keskkonnasäästlik ja efektiivne soojuse ja elektri tootmine ning kaugkütteteenuse osutamine. UTILITAS varustab kaugküttesoojusega üle 4 600 hoone, sealhulgas 164 000 kodumajapidamist kaheksas linnas üle Eesti: Tallinnas, Maardus, Keilas, Raplas, Haapsalus, Kärdlas, Jõgeval ja Valgas.

 

„Ettevalmistused EMiks hakkavad otsustavasse faasi jõudma. On rõõm teada, et oleme teeninud sponsorite toetuse ja saame detailsed korraldusplaanid ellu viia. U18 EM on kahtluseta Eesti Korvpalliliidu viimaste aastate suurim korralduslik üritus, eelarves tähendab see ligi 600 000 eurot,“ lausus EKLi president Jaak Salumets.

"U18 EM 2017 Tallinn" turniiri nimisponsor on Utilitas. 

 

Teeme saalid siniseks!

#aegtõusta

 

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

IK 100 - turniir + konverents