Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Foto: Siim Semiskar

Eesti Korvpalliliit soovitab pealtvaatajatel tänasele mängule Kosovoga tulla tavapärasest varem

08.08.2017

Eesti Korvpalliliit soovitab pealtvaatajatel homsele Eesti koondise MM eelkvalifkatsiooni mängule Kosovoga Saku Suurhallis kohale tulla tavapärasest pisut varem. 

Seoses Haabersti ringtee remonttöödega on liiklus häiritud ning kohalejõudmine ja parkimiskoha leidmine võib võtta oodatust kauem aega. Ühistranspordiga liiklejad peavad arvestama asjaoluga, et bussipeatusi on pisut nihutatud. 

Mäng algab homme kell 18:30, kuid uksed avatakse juba tund varem, 17:30, et kõik soovijad saaksid juba varakult end mugavalt sisse seada.

Basket.ee tegi homse mängu eel lühidalt juttu ka Kristjan Kanguriga
 

Sinu arvamus Kosovo koondisest. Kui palju tead vastasest?
Ülearu palju ei tea. Oleme näinud nende mängu videost. Korralik Balkani tase, ei saa kuidagimoodi alahinnata. Teadsime, et lihtne ei saa olema kummagi konkurendiga. 
Iga Eesti korvpallisõber teab, kes on Dardan Berisha.
 
Kas üllatas ka, et Kosovo alistas kodus Makedoonia?
Eks ikka üllatas. Tunnistan, et üllatas. Asi selles, et meie info Kosovo kohta oli eisalgu väga puudulik, olematu. Kirjade järgi uskusime, et Makedoonia suudab võõrsil võita. Kuid veendusime, et Kosovoga on nende kodus igaühel raske mängida.
 
Mis saab kolmapäevases mängus otsustavaks?
Ma ütle, et võitluslikkus, hingestatus, tahe ja võime seda realiseerida.
 
Mis on Eesti koondise eesmärk?
Ainus eesmärk on alagrupist kenasti edasi saada ja jätkata mänge novembris algavad MM-kvalifikatsiooniturniiril.Piletid on saadaval Piletilevis ja kohapeal. 

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

IK 100 - turniir + konverents