Sandra Reinvald

U18 neiud võitsid EMil teise kohtumise järjest (P. kell 20.15 Luksemburg)

13.08.2017

U18 neidude B-divisjoni EMil Dublinis alistas Eesti täna kohamängus (17.-20.) Gruusia kindlalt 89:51 (43:26). Homme on viimaseks vastaseks turniiril Luksemburg.

Nagu eelnevalt välja võis eeldada, oli Gruusia võimetekohane vastane. Alagrupis olid nad võitnud ühe mängu - Šveitsi seitsme punktiga, seejärel kohamängudes ka Moldovat 36-ga.

Poolajaks oli meie koondise edu juba selge (+17) ning teisel poolajal see aina kasvas. Gruusia poolel tegid skoori peamiselt need, kellelt seda oodata oli: tagamängijad Natalia Otkhmezuri (19 pt) ja Viktoria Gegeshidze (12 pt).

vv: 70 vs 57 %

Eesti: Sandra Reinvald 21+9 lp, Johanna-Eliise Teder 20+6 rs+5 vl, Martha-Liisa Oinits 19+7+5, Eleriin Vaino 13+6+6+7 vl.

*       *       *

Pühapäeval kell 20.15 mängib Eesti 17.-18. kohale Luksemburgiga. Alagrupis kaotasime neile 48:61.