Sander Raieste oli kaotusmängus meeskonna resultatiivsem

16.10.2017

Hispaania kõrgliiga klubi Vitoria Baskonia duublis mängiv Sander Raieste oli 20 punktiga üleplatsimees Hispaania tugevuselt kolmanda liiga (LEB Silver) kohtumises.

Baskonia duubel kaotas võõrsil L`Hospitalet meeskonnale 76:97. Raieste alustas algkoosseisus ja mängis kokku 33 minutit. Ta viskas 20 punkti (visked väljakult 6/13), võttis 8 lauapalli ja andis 3 korvisöötu. Tema takistamisel tegid vastased viis viga, Raieste vabavisked 6/9.

Baskonia duubli algrivistusse kuulus eestlase kõrval koguni kolm lätlast - Kristaps Gluditis, Arturs Kurucs ja Rinalds Malmanis. Kolme vooru järel on meeskonnal kirjas üks võit ja kaks kaotust.

Robert Valge koduklubi Plasencia teenis nädalavahetusel aga teise võidu, olles koduväljakul 78:60 üle Martorellist. Valge sekkus vahetusest, sai mänguaega 17 minutit ja viskas 9 punkti. Visked väljakult 3/6.