Ramirent Škoda PAF Alexela G4S REFLEKS
Peasponsor
Kas Varese saab veel tänavu jalad alla?

Varese ja Kangur said uue peatreeneri

25.02.2015

Eesti korvpallikoondise kapteni Kristjan Kanguri koduklubi Varese vahetas peatreenerit, kui Gianmarco Pozzecco asemel hakkab võistkonda juhendama Attilio Caja, kirjutas Delfi.

Varese on lootustandva hooaja alguse järel langenud Itaalia meistriliigas 16 võistkonna seas 14. kohale. 6 võidu ja 13 kaotuse juures edestatakse vaid Pesaro Scavolinit (5-14) ja Casertat (4-15). Püsimajäämine kõrgemasse liigasse ehk A1 hakkab kahtlaseks muutuma.

 

53aastane Caja on treeneritööd teinud juba üle 23 aasta, 1996. aastal pälvis ta Itaalia meistrisarja parima juhendaja tiitli. Eelmisel hooajal juhendas ta Itaalia tugevuselt kolmandas liigas mänginud Firenze võistkonda. Muuhulgas on ta olnud peatreeneriks Milano Emporio Armanis, Cramonas, Napolis ja Rooma Virtuses.

 

Seljalõikusest taastunud Kangur on viimases kolmes kohtumises taas Vareset aidata saanud, keskmiselt 26 minuti jooksul on ta kogunud 4 punkti ja 6,7 lauapalli. Kokku aga, kuuel osaletud mängul on tal kirjas 9,8p+7,8lp+2,3rs.

 

Varese järgmine mäng on 1. märtsil võõrsil Trento Dolomiti Energiaga, kes paikneb kõrgel seitsmendal kohal 10 võidu ja üheksa kaotusega. Pidada jääb Varesel veel 11 kohtumist.

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

ÕIGE FÄNN | 22/23