Ramirent Elme Metall Škoda PAF Alexela Spalding G4S REFLEKS
Peasponsor

Naiste korvpallikoondis kogub SOS Lastekülale annetusi

31.01.2018

Naiste korvpallikoondislase Mailis Pokki eestvedamisel algatasid korvpallurid heategevuskampaania, mille käigus kogutakse spordiriideid -ja tarbeid SOS Lasteküla Keila,Juuru, Põltsamaa, Narva-Jõesuu ja Kohtla-Järve peredele.

“Olen päris kindel, et paljudel korvpalluritel seisab kodus keldris või kusagil nurgas nii mõnigi t-särk, püksipaar, dressid, tossud, mida ise enam ei kasutata. Nii on ka minul kodus rohkelt spordiriideid ja tarbeid, mida enam ei kasuta ja soovin need edasi anda neile, kes neid rohkem vajavad,” sõnas 25-aastane Pokk.

 

6.veebruari pärastlõunal sõidavad koondislased Keila Lastekülla, et saada tuttavaks Keila sotsiaaltöötaja Erik Mäekiviga ning tutvuda Lasteküla tingimustega.

 

Kõik huvilised saavad anda enda panuse, kui toovad kuni 8.veebruarini sporditarbeid Eesti Korvpalliliidu kontorisse Saku Suurhallis, Paldiski mnt. 104b!

 

10.veebruaril, kui Eesti naiste rahvuskoondis võõrustab TTÜ spordihoones Euroopa meistrivõistluste valikmängu raames Poola naiskonda, antakse kohtumise poolajal koondislaste ja Eesti klubide naiskorvpallurite kogutud asjad pidulikult üle SOS Lasteküla esindajatele.

 

Teeme head üheskoos!

 
Sulge

Ülekanded