Ramirent Elme Metall Škoda PAF Alexela Spalding G4S REFLEKS
Peasponsor

Paasoja: Teenin enda minutid tänu kaitsemängule!

13.02.2018

Rumeenia kõrgliigas on Eesti korvpallifännide pilgud sel hooajal suunatud Craiova meeskonnale, kus mängib meie koondise 25-aastane tagamängija Martin Paasoja, vahendab Korvpall24.ee.

“Hooaja praeguses seisus arvan, et medalitele mängib vähemalt kuus meeskonda. Meie üritame põhiturniiri lõpuks kindlasti kuue parema hulgas olla, et tagada play-offideks parem vastane,” sõnas Paasoja. 

 

Isiklikult enda rolli kohta Craiova meeskonnas sõnas Paasoja: “Kuna meil on meeskonnas palju väga häid skoorijaid, siis mina teenin eelkõige oma minuteid kaitsemängu tõttu. Aga ka rünnakul on mul vabadust ning saan oma tugevusi kasutada.” Eestlasel on senise 15 mänguga kirja saanud keskmiselt 22,5 minutiga 8,7 punkti, 1,9 lauapalli ja 1,9 korvisöötu ja 1,1 vaheltlõiget.

 

Paasojal on hooaja otsustavaks osaks ka kindlad soovid: “Hooaja teiselt poolelt ootan, et me mängiksime kaitses pühendunumalt. Kui saame selle korda, siis on meie meeskonda raske pidurdada. Isiklikus plaanis soovin näidata mängu, mis annaks endale hea tunde ja ei sunniks hiljem midagi kahetsema.”

 

Loe täispikka artiklit korvpall24.ee lehelt!

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

FIBA "mull"