Ramirent Elme Metall Škoda PAF Alexela Spalding G4S REFLEKS
Peasponsor
Foto: Robin Roots

Tass ja Kullamäe: meestekoondis on meie jaoks karjääris suur samm edasi

20.02.2018

Selle nädala lõpus kaks MM-valikmängu pidav Eesti korvpallikoondis kogunes Tallinnas ning 14 kandidaadi hulgas on ka kaks 18-aastast noormängijat Matthias Tass ning Kristian Kullamäe. Mõlemad noored tunnistavad, et meestekoondis on nende jaoks suur samm ning seni ollakse kogemusega väga rahul, vahendab Korvpall24.ee.

“See on meie mõlema jaoks suur samm karjääris. Saame harjutada Eesti paremikuga ning meil on ka võimalus ennast meeskonda mängida. See on meil hea võimalus tõestada, kuidas meeste vahel hakkama saame,” sõnas 208 cm pikkune keskmängija Matthias Tass portaalile Korvpall24.ee.

 

Samuti 18-aastane Kristian Kullamäe oli oma eakaaslasega nõus: “Minu jaoks on see suur asi, et sain meeste koondisesse ja saan ennast proovile panna Eesti parimate vastu. Proovin endast iga hetk anda maksimumi ja loodan, et kõik läheb hästi.”

 

Tassi sõnul ei saa noortekoondistes EM-turniirideks valmistumist võrrelda kogemusega meestekoondise juures, kuna praegu, lühikestes koondiseakendes, on tegevus tunduvalt intensiivsem.

 

“Minu jaoks on suurimateks erinevusteks võrreldes noortekoondistega kiirused ja kehad. Omavanuste vastu mängides pole nii suured kiirused ja on aega mõelda iga asja üle veidi rohkem kui meeste vastu. Siin loetakse paremini mängu ja ollakse ka füüsiliselt kiiremad,” selgitas Kullamäe ja lisas: “Minu jaoks on esimene koondisepäev väga positiivne olnud. Kõik (vanemad olijad) toetavad ja innustavad!”

 

Loe täispikka artiklit SIIT!

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Korvpall100!