Ramirent Elme Metall Škoda PAF Alexela Spalding G4S REFLEKS

Varese kaotas võõrsil Trentole, Venelt korralikud numbrid protokollis

10.03.2018

Itaalia korvpalli kõrgliigas A1 olid täna vastamisi Siim-Sander Vene koduklubi Varese ja Trento, kelle noortesüsteemi kuulub Kaspar Kitsing. Viimase kodumeeskond teenis sel korral 82:74 võidu.

Varese võitis esimese veerandaja kolme punktiga, kuid suure vahe tegi Trento sisse teisel veerandajal, mis kuulus neile 24:11 - poolaeg seega Trentole 41:31.

Viimasele neljandikule mindi vastu võõrustajate kaheksapunktilises eduseisu ja sellest piisas, et seljatada Varese tiim. Kui otsida protokolli küllalt võrdsete numbrite vahelt kaotuse võtit, siis torkavad eelkõige silma vabavisked, mida Trento tabas 23st 18, Varese 8st 4.

Kaspar Kitsing Trento koosseisu ei kuulunud. Varese eest teenis Siim-Sander Vene 31 minutit mänguaega, mille jooksul viskas 14 punkti (kahesed 5/4, kolmesed 2/2), olles sellega oma meeskonna resultatiivsuselt teine. Lisaks võttis 26-aastane Tartust sirgunud mängumees 7 lauapalli (sh 4 rl), andis 3 korvisöötu, tegi ühe pallikaotuse ja 3 isiklikku viga. Tems efewktiivsusnäit PIR 19 oli meeskonna teine näit (Tyler Cain 22).

Portugallane Joao Gomes tõi võitjatele 20 punkti ja 8 lauapalli. Varese poolel kogus 19 silma Stan Okoye, Tyler Cain lisas 13+7+3.

Liigatabelis paikneb Varese (8-13) 16 meeskonna seas 12. kohal. Trento (11-10) on seitsmendal tabelireal. Järgmises voorus võõrustab Varese 18. märtsil tabeli neljandat Avellinot.

Vene (203 cm) on A1 teinud kaasa kaheksas kohtumises keskmiselt 20,1 minutit ning kogunud 6,4+3,3+2,4, tema kahesed 55 %, kolmesed 33 % ja vabavisked 100 %.