Ramirent Elme Metall Škoda Alexela Spalding G4S REFLEKS

Kurbas ja Paasoja tegid koduklubides head esitused

29.03.2018

Slovakkia korvpalli kõrgliiga play-offis läks Tanel Kurbase koduklubi Levice kolme võiduni peetavat veerandfinaalseeriat 2:0 juhtima, kui Bratislava Karlovka meeskond alistati 91:84. Esimeses mängus oli Levice parem 85:69, kirjutab Korvpall24.ee.

Ligi 23 minutit mänguaega teeninud eestlasest ääremängija arvele jäi 10 punkti (vabavisked 4/4, kahesed 3/5), 3 lauapalli, üks vaheltlõige ja üks isiklik viga. Võitjate parim oli Milan Žiak 18 punktiga, Souleyman Diabate Mouloukou lisas 16 ja Milivoje Mijovic 15 silma. Kaotajatele tõi 20 punkti ja 7 lauapalli Roman Vido.

Levicel on võimalus koht poolfinaalis tagada juba sellel laupäeval, kui koduväljakul suudetakse Karlovkat võita.

Rumeenia korvpalli kõrgliigas alustas Martin Paasoja koduklubi Craiova vahegrupi mänge suure võiduga, kui võõrsil alistati 99:70 Bukaresti Dünamo, vahendab Korvpall24.ee.

Craiova läks mängu 28:21 juhtima ning teise veerandaja lausa 33:15. Enne viimast kümmet minutit oli eduseis juba 34-punktiline ning võõrustajate lohutuseks võideti neljas veerandaeg 19:14.

Martin Paasoja arvele jäi 27 mänguminuti jooksul 18 punkti (vabavisked 3/3, kahesed 3/4, kolmesed 3/5), üks lauapall, 5 korvisöötu ja 3 vaheltlõike. Korra kaotas eestlane palli ja sooritas 3 isiklikku viga.

Ivan Siriscevic tõi võitjatele 29 punkti, Jamar Samuels lisas 15 silma ja 7 lauapalli. Kaotajate parim oli Andrei Iliescu 21 punktiga. Võrdselt 18 silma jäi Cornel Cioacata ning Amadeo Casale nimele.

Kuueliikmelises nõrgemas vahegrupis (põhiturniiri 7. – 12. meeskond) paikneb Craiova esimesel, Dünamo viimasel kohal. 1. aprillil minnakse vastamisi eelviimase meeskonna Politehnica Iasiga.