Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Tiit Sokk pärast alagruppide loosimist Sportlandis

Peatreener Sokk alustab „ümbermaailmareisi“

04.03.2015

Eesti korvpallikoondise peatreener Tiit Sokk suundus Ameerika Ühendriikidesse, et peamiselt aimu saada koondise kandidaadi Rauno Nurgeri edusammudest.

Sokk jälgib Nurgeri koduülikooli mänge Missouri Valley konverentsi play-off turniiril St. Louis´is. Tõsi, Turbast sirgunud noormehe mänguaeg pole just viimastel kuudel märkimisväärne olnud, kuid tervis ja vorm peaks tal samas olema tõusuteel.

 

Võibolla leiab Sokk Kariibidelt ka Raadiku üles

Esimese kohtumise peab põhiturniiri võitnud Wichita State Shockers homme. Nurgeri ülikooli edust või ebaedust sõltub otseselt ka Soku reisigraafik, vahendas uudist Delfi Sport.

 

Kui ajaliselt on võimalik, siis põikab Eesti koondise peatreener tagasiteel läbi Kariibi mere saarelt Guadeloupelt, kus pilk peale visata Rain Raadiku tegemistele. Neid tegemisi on tõesti olnud raske jälgida, sest ka Raadik ise ei suutnud EKLile linki leida, kust komptaktse info liigamängude kohta kätte saaks...

 

"Janari Jõesaare juurde ei ole vajadust minna, sain tema valmisolekust eelmisel suvel hea pildi ette. Nurgerit ei ole tõesti pikalt näinud ja minek on hädavajalik," lausus Sokk Delfile.

 

Hiljem visidid Euroopasse

"Kindlasti tahaks kevadel lühivisiidi teha ka Kristjan Kanguri ja Siim-Sander Vene juurde. Rääkida nendega läbi koondise suvised plaanid. Poeg Sten-Timmu Soku tegemistega olen kursis ja ega rohkem välismaal kedagi vaadata polegi," lisas Sokk.

 

Kas Kaido Saks vaatevälja ei mahu? "Taanis mängiv Saks ei ole koondise huviorbiidis," vastas Sokk otsekoheselt.

 

Eesti korvpallikoondis mängib eeloleval sügisel üle pika aja taas Euroopa meistrivõistluste finaalturniiril. Septembri alguses Riias peetaval alagrupiturniiril kohtutakse Läti, Leedu, Ukraina, Tšehhi ja Belgiaga.

 

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa