Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Vene sai rohesärkidest enim mänguaega

Venelt Berliinis 12 punkti (lisatud ÕL graafika eestlaste rekordmängude kohta)

05.03.2015

http://www.ohtuleht.ee/665097/siim-sander-venelt-karjaari-parim-mang-euroliigas

 

Euroliigas pidi Kaunase Žalgiris kolmapäeval võõrsil Berliini Alba vastu leppima 72:80 (37:42) kaotusega, jäädes lauas alla koguni 17-35...!!

Kuna Žalgirisel puudusid mõlemad keskmängijad (Arturas Gudaitis on vigastatud ja Robertas Javtokas jäi koju isa surma tõttu), siis sai Siim-Sander Vene mänguaega koguni 29 minutit, mis oli kõigist võistkonnakaaslastest rohkem.

 

Ühele numbrile tuleb aga leedulaste alandlikult ja mõõnvalt otsa vaadata: Zalgiris kaotas lauavõitluse 17-35...

 

Vene väljakult 6st 4

Eestlane kogus 12 punkti (kahesed 4/4, kolmesed 2/0, vabavisked 6/4), 2 lauapalli, 3 vaheltlõiget, ühe korvisöödu, 2 pallikaotust ning langes viimasel minutil viie veaga pingile.

 

Vene jaoks oli tegemist Euroliiga karjääri punktirekordiga. Eelmine tippmark 9 silma pärines 2013. aastast Strasbourgi vastu. Ka kolm vaheltlõiget on eestlase jaoks Euroliiga rekord.

 

Võitjate poolel tegi 27 punkti, 7 lauapalli ja 5 sööduga hiilgemängu Reggie Redding, mees, kes ka eelmises voorus lisaajale läinud mängus Barca vastu tõi 20 punkti. Alex Renfroe (Barcaga samuti 20 p), tõi 10+7+8.

 

Neljapäeval: PAO-Barca

Žalgirise poolel kogus neli kaugviset tabanud Arturas Milaknis 18 silma, Darius Songaila Venega võrdselt 12 ning klubi punktiliider james Anderson piirdus paraku vaid 10 silmaga. Tema 8-10 punkti ju teoreetiliselt puudu jäigi...

 

ALBA-l on E-vahegrupis nüüd 4 võitu ja 5 kaotust ning nad tõusid Žalgirisest (3-6) mööda viiendale kohale.

 

Neljapäeval-reedel mängivad samas vahegrupis veel Belgradi Crvena Zvezda - Tel-Avivi Maccabi, Ateena Panathinaikos - Barcelona ja Istanbuli Galatasaray - Madridi Real.

 

 

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa