Ramirent Elme Metall Škoda PAF Alexela Spalding G4S REFLEKS
Peasponsor
Maik-Kalev Kotsar, Foto: Siim Semiskar

TÄNA ÕHTUL: Eesti kohtub Saku Suurhallis Soomega, koondise uued pikad on mänguks valmis!

21.06.2018

Eesti meeste korvpallikoondis valmistub eelseisvateks maailmameistrivõistluste valikmängudeks Suurbritannia ja Kreekaga. Täna kell 19.00 Saku Suurhallis läheb rahvusmeeskond kontrollmängus vastamisi Soomega.  

Korvpallisõbrad saavad esimest korda oma silmaga rahvuskoondises näha selliseid mehi nagu Maik-Kalev Kotsar ja Rauno Nurger.

 

Kotsar oli enne debüüti koondise õhkkonnaga rahul ja ootab juba väga, et saaks Soome koondisega mängima asuda. Lühidalt rääkis Kotsar Postimehele ära oma seosed kõigi teiste koondislastega ja viskas veidike nalja. Oma tugevusi mängijana noor mängumees nimetada ei osanud, aga oli kindel, milles ta pigem nõrk on: «Perimeetril mäng peab natuke paremaks minema. Tahaks rohkem mängida nelja-positsioonil.» Hetkel peab mees mängima koondises siiski tsentri positsioonil, mille vastu debütandil samuti midagi ei ole.

 

Otseselt ei oska Kotsar esimeselt mängult midagi oodata, aga ütleb et koondis on professionaalne ja kõik mehed pingutavad korralikult, niiet meeskonna üldise tegutsemisega jäi koondise debütant rahule. Ainuke asi, mis Kotsarile seoses tulevaste mängudega kurbust valmistab, oli Soome suurima staari Lauri Markkaneni puudumine esimesest mängust. «Oleks väga tore olnud Markkaneni katta,» naljatles Kotsar.

 

Kui Kotsar jätkab pärast suve South-Carolina ülikoolimeeskonnas pallimist, siis ülikooli lõpetanud Nurger loodab uue mängupaiga leida Euroopast. "Hetkeseisuga ootan lihtsalt, mis agent mulle räägib. Loodan teha koondises head mängud ja oma hinda veel tõsta," ütles Nurger, kinnitades, et teadmatus tuleviku osas koondisemängudeks keskendumist siiski ei sega.

 

Otseülekannet täbaõhtusest mängust näeb TV6 ja Delfi TV vahendusel. Korduskohtumine peetakse 25.juunil Soomes. 

 

Galerii eileõhtusest koondise trennist!

 

Osta pilet Piletilevist!

 

 

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Korvpall100!