Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor

Nurger ja WSU: üks kaotus ei riku teekonda

08.03.2015

Rauno Nurger ja Wichita State'i ülikooli korvpallimeeskond alustasid reedel võidukalt Missouri Valley turniiri, mille võitja pääseb automaatselt NCAA finaalturniirile.

 

WSU meeskonna mäng laupäeval lõppes pühapäeval ja mitte hästi, nad kaotasid MVC Tournamenti poolfinaalis Illinois State meeskonnale 62:65.

 

http://scores.espn.go.com/ncb/boxscore?gameId=400766594

 

Mis puutub WSU edaspääsvõimaluste kohta, siis selle kohta kirjutas liiga koduleht:

 

"For now, WSU must sit and wait. While most teams still have their full conference tournaments to play in, the Shockers can only work on improving in practice as they await Selection Sunday."

 

"Ma arvan, et treener otsustas sellele mängule minna vastu lühema koosseisuga - seekord. Vahest on ju ka Nurgerist kasu - teistest mängudes. See kaotus, mis nad said, ei ole traagiline, aga eks see mingit asetust ikka mõjutab, mingil määral," kirjeldas Toomas Annuk, korvpalluriga pidevas ühenduses olev nõuanja-treener.

 

*       *        *

Oma konverentsi põhiturniiri võitnud ja sellega esimese asetuse teeninud Wichita State alustas reedel võidukalt Missouri Valley turniiri, ühe kaotuse ja võiduga ollakse nüüd maa ja taeva vahel.

 

Uudised Nurgeri meeskona kohta:

http://www.kansas.com/sports/college/wichita-state/article12966080.html

 

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa