Ramirent Elme Metall Škoda PAF Alexela Spalding G4S REFLEKS
Peasponsor

Täna algab Pirital U16 Balti matš

26.07.2018

U16 vanuseklassi Balti matš peetakse 30.juulist 1. augustini Pirita Majandusgümnaasiumi spordihoones. 

Tütarlaste arvestuses asuvad lisaks kahele Eesti võistkonnale võistlustulle Läti ja Leedu rahvuskoondised. Noormeeste seas võistlevad Eesti, Läti, Leedu ja Rootsi. Koondistele on see viimaseks jõuprooviks enne Euroopa meistrivõistlusi.

 

Võistluste peakorraldaja Henri Ausmaa sõnul on turniiri korraldamine sujunud plaanipäraselt ning takistusi hetkel ei ole. "Pirita on väga hea koht, kus Balti matši pidada. Majutus ja spordisaal on teineteisele lähedal ning lisaks saavad kohale tulnud korvpallifännid end palaval suvel üle tee asuvas Pirita rannas pisut jahutada. Ootame korvpallisõpru meie järelkasvule kaasa elama." 

 

Balti matši ajakava: 

 

Tüdrukud mängivad EM-i B-divisjonis 16.-25. augustini Montenegros Podgoricas. Koondis kuulub B-alagruppi koos Sloveenia, Slovakkia, Portugali ja Bulgaariaga. Võistkonna peatreener on Pierre Bressant, abitreenerid Marek Koitla ja Quentin Hillsman. 

 

Noormehed mängivad 10.-18. augustini Serbias, Novi Sadis Euroopa meistrivõistluste A-divisjonis. Nemad kuulavad ühte gruppi koos Prantsusmaa, Gruusia ja Itaaliaga. U16 koondise peatreener on Marko Parkonen ning abitreenerid Rein Raam ja Martin Rausberg. 

 

 

Sulge

Ülekanded