Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Maik-Kalev Kotsar ja Jets | Foto: @John_DelBianco Twitter

Maik-Kalev Kotsar aitas oma tiimi South Carolina suveliigas võidule

30.07.2018

Tänavu suvel Eesti koondises debüüdi teinud Maik-Kalev Kotsar on juba mõnda aega tagasi USA-s ning treenib uue hooaja nimel. Pühapäeval aitas ta oma tiimi South Carolina Pro-Am nimelises korvpalliliigas võidule, kirjutab portaal Korvpall24.ee.

Tegemist on suveliigaga, kus osalevad paljud praegused ülikoolipallurid ning sekka ka mitmeid profimängijaid. Kuulsaimatest meestest võib nimeliselt välja tuua NBA karastuse saanud Torrey Craig’i, P. J. Dozieri ja endise Kotsari meeskonnakaaslase Sindarius Thornwelli, kellel selja taga täispikk NBA debüüthooaeg.

 

Jetsi nimelises võistkonnas mänginud 21-aastane ja 211 cm pikkune Kotsar oli oma tiimi üks parimaid, kui pühapäevases viimases mängus oldi 89:77 üle Bernie’s Chicken’i nimelisest meeskonnast.

 

Kotsar tõi hea visketabavusega 19 punkti (kahesed 8/9, kolmesed 1/2, vabavisked 0/2), 2 lauapalli, 3 korvisöötu ja 2 isiklikku viga. Jetsi parimana kogus 21 silma ja 6 korvisöötu Devan Downey, kes mänginud profina Türgis, Horvaatias, Belgias, Rumeenias ja ka paljudes eksootilisemates riikides.

 

Statistikat on leida veel kahest varasemast Kotsari ja Jetsi võidumängust, kui eelmisel pühapäeval tõi ta samuti Bernies’s Chickeni vastu 9 punkti (kahesed 4/10, kolmesed 0/1, vabavisked 1/2), 6 lauapalli ja 2 blokki ning kolmapäeval kogus Pasco nimelise tiimi vastu 12 silma (kahesed 6/8), 8 lauapalli, 4 korvisöötu ja ühe bloki. Pasco poolel oli parimas hoos Dozier, kes tõi 27 silma, 13 lauapalli ja 6 söötu.

Sulge

Ülekanded