Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Rait-Riivo Laane

Rait-Riivo Laane vahetab Kreekas klubi

07.08.2018

Selgus Eesti korvpallikoondislane Rait-Riivo Laane uue hooaja mängupaik, kui 25-aastane mängujuht vahetab küll klubi, kuid jätkab endiselt Kreeka tugevuselt teises liigas ehk A2 liigas, kirjutab Korvpall24.ee.

Laane uueks tiimiks saab värskelt madalamalt tasemelt esiliigasse kerkinud Ippokratis, kus eestlane oli üheks esimeseks valikuks: “Eks hea meel on, et tuleviku osas on selgus olemas. Klubil on sama treener, kes mul Ethnikoses eelmisel hooajal viimane treener oli. Tema mind sinna kaasa kutsus.”

 

“See oli ka peamiseks põhjuseks, miks pakkumise vastu võtsin. Meeldib ka see, et klubil on kõrged eesmärgid algavaks hooajaks. Kuna treener jääb samaks, siis ma tean, mida mult oodatakse ja selles mõttes on minu jaoks olukord lihtsam. Ma olingi peatreeneril üks esimese valikuid meeskonda. Minu teada on neil rosteris hetkel veel vaid üks mees,” selgitas Laane Korvpall24.ee portaalile.

 

Mängumees enda sõnust klubist hetkel suurt midagi ei tea, kuid märku on antud suurtest eesmärkidest ning aastaga tahetakse kätte võidelda ka meistriliiga koht.

 

“Pean ütlema, et Rait-Riivo Laane on Kreekas eestlaste aktsiaid kõvasti tõstnud ja huvi tema vastu oli mitmest meeskonnast, mis puudutab A2 taseme meeskondi,” kiitis Kokkuta Magamenti korvpalliagent Marten Lombiots oma hoolealust, keda tema sõnul võetakse Kreekas vastu juba kui oma meest.

 

 

Sulge

Ülekanded