Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
-Janeli Lilleallik | Visby Ladies

Janeli Lillealliku karjäär jätkub Rootsi kõrgliigas

08.08.2018

Teisipäevane päev tõi ühe ülemineku-uudise ka Eesti naiste korvpallis, kui eelmisel hooajal Rootsi esiliigas pallinud Janeli Lilleallik saab proovile panna ennast aste kõrgemal ehk kõrgliigas, kus tema uueks kodunaiskonnaks saab olema Visby Ladies, vahendab Korvpall24.ee.

Rootsi kõrgliigas on 10 võistkonda ja Visby sai eelmisel hooajal 8 võidu ja 13 kaotusega põhiturniiril 7. koha ning poolfinaalis kaotas 1-3 lõpuks hõbedale tulnud Udominatele. Veerandfinaalis suudeti seejuures 2-1 alistada põhiturniiri kolmas Alvik Basket.

 

“Mängisime eelmise hooaja alguses Visby vastu sõprusmänge ja manedžer ütles, et olin neile juba siis huvitav. Lisaks on klubil ka uus treener, kes oli eelmisel hooajal Huddinge naiskonna treener, kelle vastu me samuti mängisime. Ja enne, kui nad minuga ühendust võtsid, rääkisid nad ka mu eelmise treeneriga,” selgitas Lilleallik Visby Ladies’i huvi tagamaid Korvpall24.ee portaalile.

 

Neiu lisas: “Ausalt öeldes ma klubist veel väga palju ei tea, aga kuulnud olen ikka. Nad on pea kõik hooajad jõudnud play-offi ja eelmisel hooaajal võtsid tugeva Alviku veerandfinaalis ära. Olin juulis kolm päeva kohapeal ning see oli tore.”

 

Lillealliku sõnul huvitus temast ka esiliigaklubi Helsingborg, aga pärast Visby pakkumist ei tekkinud küsimust, mis vastu võtta. Esialgu on leping ühe aastane.

 

Loe täispikka intervjuud Korvpall24.ee lehelt! 

Sulge

Ülekanded