Ramirent Elme Metall Škoda PAF Alexela Spalding G4S REFLEKS

U16 neidude koondis kaotas EM-i kolmandas alagrupimängus Sloveeniale

20.08.2018

U16 vanuseklassi tütarlaste B-divisjoni Euroopa meistrivõistlustel pidi Eesti koondis tunnistama Sloveenia 70:30 paremust.

Esimese veerandi 17:9 kaotanud Eesti jäi poolajaks 28:19 kaotusseisus. Eesti kaotas kolmanda veerandi 10:13 ning otsustavat veerandit tuli alustada 28:40 kaotusseisust. Viimane neljandik kulges eestlannade jaoks aga katastroofiliselt - see kaotati 2:20 ning Sloveenia teenis tabelisse kolmanda võidu.

Meie parim oli Anna Gret Asi 8 punkti ja 5 lauapalliga. Helerin Kass lisas 7 silma. Vastaste poolelt tõid võrdselt 12 punkti Blaza Ceh ja Vanja Manojlovic.

Alagrupi viimases mängus kohtub Eesti homme kell 19.15 Bulgaariaga. Mängu näeb otseülekandes Basketi Facebooki vahendusel