Ramirent Elme Metall Škoda PAF Alexela Spalding G4S REFLEKS
Peasponsor
Martin Paasoja

Martin Paasoja karjäär jätkub Kreekas

03.09.2018

Kreeka esiliiga ehk A2 liiga on saamas Eesti korvpallurite jaoks väga populaarseks mängupaigaks, sest uueks hooajaks siirdub sinna juba kolmas Eesti koondislane, kui Ateena AE Psychiko tiimiga allkirjastas aastase lepingu tagamängija Martin Paasoja, vahendas Korvpall24

“Augusti keskel tekkis kontakt ja see võttis kuidagi pikalt aega. Suulise kokkuleppe tegime juba mõnda aega tagasi, aga seal sai mõningaid asju muudetud ning neljapäeval kirjutasime alla,” rääkis mullu Rumeenias mänginud Paasoja.

 

Kokkuta Managementi agent Marten Lombiots sõnas, et tehing sai teoks läbi nende Kreeka partneri, kes ka Laane sinna liigasse aitas: “Päris pikalt läks sel korral tingimuste läbirääkimisega, kuid lõpuks saime selle, mida tahtsime.”

 

25-aastase ja 191 cm pikkuse tagamängija sõnul tunti tema vastu suvel huvi veelgi, näiteks isegi Islandi liigast, kuid konkreetsemaks läksid jutud üksnes Psychiko tiimiga. “Kui see variant tekkis, siis väga edasi ei otsitud, kuna tegemist on hetkel okei võimalus.”

 

Mitu hooaega on Kreeka A2 liigas edukalt pallinud mängujuht Rait-Riivo Laane ning uuel hooajal on sama kogemuse saamas ka Sten Sokk. Laane aitas ka Paasojal otsust teha: “Raiduga saan hästi läbi ning ta oli vahepeal selle pakkumise puhul lausa nagu vahemees, et andis klubi kohta informatsiooni ja rääkis liigas toimuvast.”

Sulge

Ülekanded