Ramirent Elme Metall Škoda PAF Alexela Spalding G4S REFLEKS
Peasponsor
Maik-Kalev Kotsar, Foto: Siim Semiskar

Maik-Kalev Kotsar enne suurt mängu Saksamaaga: läheme alati võitma!

13.09.2018

Eesti korvpallikoondise keskmängija Maik-Kalev Kotsar rõhutas enne kohtumist Saksamaaga, et hoolimata hõrenenud koosseisust peab Eesti minema tänast MM-valikmängu võitma.

"Alati peab minema võitma. Kunagi ei saa vastupidist väita. Kui võitma ei lähe, pole õiget spordimehe hinge," kinnitas Kotsar pärast eileõhtust treeningut Õhtulehele antud intervjuus. 

 

Kuidas reageeris Kotsar aga viimastel nädalatel tulnud uudistele, et paljud senised koondislased otsustasid klubide juurde jääda?

 

"Eks kõigil ole omad seisukohad. Minul esines võimalus tulla ning vahemaa pikkus pole siin oluline. Kui kellelgi pole võimalust tulla või ta peab enda kallal veidi rohkem tööd tegema, siis see on okei. Ma ei heida neile seda ette," ütles Kotsar, kes elab igapäevaselt USAs.

 

Koondisetreeningute kohta ütles Kotsar: "Mulje on hea. Intensiivsus on sama hea nagu suvel. Kõik annavad endast parima, et järgmised kaks mängu võita. Juhtus Belgiaga mängudes mis juhtus, me lähme järgmistes mängudes täiega panema."

 

Eesti ja Saksamaa hakkavad võidu nimel heitlema täna kell 19:00 Saku Suurhallis! Otseülekannet on võimalik jälgida TV6 vahendusel! 

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Korvpall100!