Elme Metall Ramirent Škoda Alexela OlyBet Spalding G4S REFLEKS
Peasponsor
Arthur Herman Entsik. Foto: Fiba.com

Eesti U18 3x3 koondis võitis noorte olümpial USA-d ent kaotas Venemaale

11.10.2018

Argentinas, Buenos Aireses toimuvatel noorte olümpiamängude 3×3 korvpalliturniiril lõpetas noormeeste U18 koondis viimase mängupäeva võidu ja kaotusega. Veerandfinaali uks jäi paraku suletuks, vahendab Korvpall24.ee.

Koondis koosseisus Kerr Kriisa, Arthur Herman Entsik, Jaan Erik Lepp ja Aleksander Oliver Hint sai turniiri avapäeval 23:13 võidu Mongoolia üle, kuid Argentinale jäädi napilt 19:22 alla. Neljapäeval toimunud eelviimases alagrupimängus oldi USA-st 21:14 paremad, kuid edasipääsu kaheksa parema hulka nurjas minimaalne 21:22 kaotus Venemaa vastu. USA ja Argentina omavaheline kohtumine on veel küll pidamata, aga nii Venemaal kui ka Argentinal on juba kolm võitu kirjas ja sellega on C-alagrupi veerandfinaalikohad ära hõivatud.

 

Tütarlaste esindusnaiskonnal on seni kirjas kahe mänguga kaks kaotust. 10. oktoobril tunnistati hollandlannade 12:22 paremust ning päeva teises mängus teenisid hispaanlannad 21:11 võidu. Koosseisu kuuluvad Martha-Liisa Oinitš, Janne Pulk, Johanna Eliise Teder ja Victoria-Ida Vähi. Viimased kaks alagrupikohtumist Tšehhi ja Austraalia vastu toimuvad 14. oktoobril.

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti vs Gruusia