Elme Metall Ramirent Škoda Alexela OlyBet Spalding G4S REFLEKS
Peasponsor
Eesti korvpallikoondis. Foto: Gertrud Alatare

Eesti meeste korvpallikoondise komplekteerimine valikmängudeks on lõpusirgel

19.11.2018

Eesti korvpalli rahvuskoondise peatreenerile Tiit Sokule on kahes eelolevas MM-i valikturniiri kohtumises osalemist tänaseks kinnitanud 11 mängumeest.

Järgmisel nädalal algavas koondiselaagris löövad 19. novembri seisuga kindlasti kaasa:

 

1. Sten Sokk
2. Kristian Kullamäe
3. Rain Veideman
4. Martin Paasoja
5. Janari Jõesaar
6. Kaspar Treier
7. Kristjan Kitsing
8. Kristjan Kangur
9. Kregor Hermet
10. Janar Talts
11. Indrek Kajupank

 

„Täname kõiki mängijaid, kellega oleme selle koondiseakna eel suhelnud. Pusle veel lõplikult koos ei ole, on mõned lahtised kohad, aga loodame kõik positsioonid võimalikult ruttu paika saada ja teada anda,“ rõhutas Eesti Korvpalliliidu spordidirektor Alar Varrak.

 

Ka selleks koondiseaknaks ei õnnestunud Varraku sõnul päris koondise ideaalset koosseisu kokku panna. „Meie nägemuses oleks Eesti koondise kõige tugevamas komplektis teineteist täiendamas nii vanema kui noorema generatsiooni mängijad. Kuna kõigil kutsututel ei ole võimalik lähinädalateks appi tulla, jääme seda võimalust täies mahus veel ootama.“

 

Meeste korvpallikoondis alustab ettevalmistuslaagriga järgmisel nädalal, kõige varem 26. novembril. Kahest koondiseakna ametlikust kohtumisest esimene peetakse reedel, 30. novembril kell 19.00, mil Eesti rahvuskoondis võõrustab Saku Suurhallis Gruusiat. Piletid kodumängule on saadaval Piletilevis.

 

Võõrsilkohtumine toimub 3. detsembril Ludwigsburgis meie aja järgi kell 21, mil Eesti koondis püüab revanši võtta Saksamaalt. Mängust teeb otseülekande TV6.

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Korvpall 2030