Ramirent Elme Metall Škoda PAF Alexela Spalding G4S REFLEKS
Peasponsor

TÄNA ÕHTUL : Eesti koondis võtab kodusaalis vastu Gruusia

30.11.2018

Kõigil korvpallisõpradel on täna õhtul põhjust sammud Saku Suurhalli seada. Kell 19.00 visatakse pall õhku kohtumises, kus meie meeste rahvuskoondis võõrustab Gruusiat.

Eesti meeste koondis on selleks aknaks kokku saanud koosseisus, milles esindatud nii vanem kui noorem generatsioon. Tagasi on rivistuses suurte kogemustega koondislased Janar Talts, Kristjan Kangur ning Sten Sokk, noorema generatsiooni eest on väljas Kristian Kullamäe ja Kaspar Treier. Ehkki peatreener Tiit Soku sõnutsi ei ole tegemist veel tema ideaalse koosseisuga, on täna õhtul väljakule jooksmas hea kooslus. 

 

Gruusia rahvuskoondis lendas neljapäeval Tallinnasse 12 mängijaga, teiste seas ka Eesti korvpallisõpradele tuntud Giorgi Tsintsadzega. Meeskonna kapteni, Euroopa tippklubide kogemusega tsentri Giorgi Shermadini sõnul on Eesti ja Gruusia koondised mõneti sarnased - mõne kogenud mängija kõrval on koosseis üldiselt noor. "Mängu võti saab olema kaitses ning me peame Eesti vastu korraliku kaitse püsti panema. Eesti on rünnakul terav, kuid kui suudame neid kolmepunktijoone taga takistada, siis saame võidu," sõnas kapten Korvpall24 portaalile antud intervjuus

 

Täna õhtul astuvad Eesti eest väljakule Sten Sokk, Kristian Kullamäe, Martin Paasoja, Rain Veideman, Janari Jõesaar, Siim-Sander Vene, Kaspar Treier, Kristjan Kangur, Kristjan Kitsing, Indrek Kajupank ja Janar Talts.

 

Gruusia koondis jookseb väljakule koosseisus Giorgi Shermadini, Thaddus McFadden, Mikhel Berishvili, Ilia Londaridze, Revaz Rogava, Merab Bokolisvhili, Duda Sanadze, Beka Burjanadze, Goga Bitadze, Rati Andronikashvili, Levan Patsatsia ja Georgi Tsintsadze.

 

Kel veel piletid õhtusel kohtumisele puudu, saavad need lunastada Piletilevi kodulehelt või müügipunktist.

 

ON AEG - saalis näeme!

Sulge

Ülekanded