Ramirent Elme Metall Škoda PAF Alexela Spalding G4S REFLEKS
Peasponsor
Vasakult: Vikerhommiku saatejuht Taavi Libe, Kristjan Kangur, Janar Talts ja Gregor Arbet. Foto: ERR:

Talts beibekommentaarist Vikerraadiole: see oli emotsiooni pealt öeldud

30.01.2019

Eesti meeste korvpallikoondise kohtumine 2019. aasta MM-kvalifikatsiooniturniiril 21. veebruaril Saku Suurhallis Serbia koondise vastu jääb viimaseks koondisekarjääri mänguks Eesti meeskonna tugitalale Janar Taltsile, Kristjan Kangurile ja Gregor Arbetile. Mehed käisid oma karjääri meenutamas Vikerraadio stuudios.

Mehed tunnistasid Vikerhommiku saates, et palju on aegade jooksul ka kriitikat saadud, kuid kriitikal ja kriitikal on vahe sees. Mida mäletavad pallurid aga Heino Endeni beibekommentaarist? "Mäletan seda hästi," ütles Arbet. "See oli siis, kui tulime Bosniast tagasi ja järgmine hommik istusime lennukile Janariga ning sõitsime Saksamaale esimest korda elus välisklubisse. Võtsime lehe ja lõime lahti ning seda mugav lugeda just ei olnud. Tagant järele mõeldes, siis eks me oleme täpselt omad järeldused teinud neist juttudest, aga noh see on elu."

 

Talts lisas: "See seis ei olnud hea. Ma ei mäleta, mis meil alagrupiseis oli, aga see oli emotsionaalne. Ma ei ole kunagi treener olnud ja ega neil ka lihtne ei olnud. Ma kunagi vaatasin järgi, et Bosnias mängisime viis ja kaks minutit ja eks mingid põhjused tuleb leida ja eks ta arvas, et sellega saab meid kuidagi sütitada, aga tol hetkel ma ei arvanud, et see on asjakohane meie kohta. Ümber lükata ka ei saanud, sest tema oli treener ja meie noormängijad. Võib-olla see tuli mingil määral meile kasuks, aga ma arvan, et tol hetkel ta ütles seda emotsiooni pealt."  

 

Kuula täispikkuses intervjuud SIIT!

 

 

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Korvpall100!