Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Spetsiaalsärgid: Kanguri, Arbeti ja Taltsi viimane mäng rahvuskoondise eest

Eesti vs Serbia: mis toimub mängu eel ja ajal?

20.02.2019

Neljapäeval, 21. veebruaril kell 19 kohtuvad Saku Suurhallis maailmameistrivõistluste kvalifikatsiooniturniirimängus Eesti ja Serbia meeste korvpallikoondised. Ühtlasi on tegemist legendaarsete mängumeeste Kristjan Kanguri, Gregor Arbeti ja Janar Taltsi viimase mänguga rahvuskoondise eest.

Eesti rahvusmeeskonna peasponsor UTILITAS on selle mängu puhul teinud spetsiaalsärgid, mida lastakse nii mängu eel kui ka pauside ajal särgikahurist rahva sekka.

 

Ainulaadne võimalus on soetada endale Saku Suurhallis BALLZY pop-up poest viimast korda kolme Eesti rahvuskoondise legendi mängusärk. Kohapeal on võimalik valida ja pressida endale Kanguri, Arbeti või Taltsi nime ja numbriga mängusärk. Pool särkide müügitulust läheb heategevuseks Eesti Laste ja Noorte Diabeedi Ühingule.

 

Ühtlasi on Eesti Korvpalliliidu pikaaegne koostööpartner Saku Õlletehas pannud välja ligi 250 pasunat, mida jagatakse esimestele külalistele. Samuti on enda pop-up poega väljas Hobikaardid, kust on võimalik soetada kollektsioneerimis korvpallikaarte, meeneid ning palju muudki.

 

Veerandaegade vaheajal toimub Škoda Tallinna ja Alexela mäng, kus üks õnnelik inimene publikust võib saada nädalavahetuse kasutusõiguse Škoda Kodiaq’iga ning Alexela poolt kütusekaardi. Samuti toimub traditsiooniline OlyBeti jackpoti vise, kus tabava keskjoone viske korral võidab üks õnnelik 500€ panustamisraha.

 

Time-outide ning poolaja pausil pakuvad meeleolu Euroopa meistrid TalTech Tantsutüdrukud!

Piletid on saadaval Piletilevist!

 

TalTech Tantsutüdrukud / foto: Karli Saul

Sulge

Ülekanded