Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Janari Jõesaar. Foto: Eerik Parvits.

Jõesaar tahab täna palli piisavalt palju lahkuva kolmiku kätte sokutada

21.02.2019

Eesti korvpallikoondislane Janari Jõesaar mängis hiljuti nii kodusel Tähtede mängul, kus sai MVP auhinna ning VTB Ühisliiga Tähtede mängul. Saadud kogemus oli noormehe sõnul super ning andis MM-valikturniiri kohtumiseks Serbia vastu enesekindlust.

"Kõik need reisid on keha kurnav, aga samas see kogemus on üle kõige. Väga hea fiiling oli sinna minna ning kõikide nende teiste staarmängijatega kokku saada ja juttu rääkida. Väga super kogemus. Vormi koha pealt nii palju, et olen kõigeks valmis," rääkis Jõesaar intervjuus ERR-ile.

 

Tähtede mängud andsid pallurile enesekindluse. "Ma põdema ei lähe homme, mängin oma mängu ja annan oma parima," jätkas Jõesaar. "Arvan, et enesekindlust on."

 

Ühtlasi on kohtumine viimane koondisemäng Janar Taltsile, Kristjan Kangurile ja Gregor Arbetile. "Ma tahan piisavalt palju seda palli nende kätte sokutada, et nad midagi teeks ka seal viimasel mängul, mitte niisama seal ringi jooksma ei hakka. Loodame hästi toredat mängu ja arvan, et nad annavad oma panuse hästi meile."

 

Kohtumine algab Saku Suurhallis neljapäeval kell 19.

Sulge

Ülekanded