Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Gregor Arbet ja Miloš Teodosić - seda paari võib teineteise vastu mõõtu võtmas tänagi. Foto: EKL

Eesti vs Serbia täna õhtul: Korvpalliliit soovitab mängule tulijatel saabuda varakult (saali täituvus pea 80%)

21.02.2019

Eesti korvpallikoondis kohtub täna õhtul algusega kell 19:00 olümpiahõbeda ja kahekordse maailmameistri Serbiaga. Soovitame mängule tulijatel varuda aega, sest rahvast on saali kogunemas palju. Tegemist on koondise rekordinternatsionaalide Janar Taltsi, Kristjan Kanguri ja Gregor Arbeti viimase mänguga rahvusesinduses. Taltsi on enne tänast kirjas 159, Arbetil ja Kanguril 155 rahvusesinduse mängu.

Saku Suurhalli uksed avatakse 18:00 ja meeskonnad kutsutakse soojenduseks väljakule pool tundi hiljem. Meeskondade ametlik tutvustamine algab kell 18:50.

 

Kõigil, kes veel pole mängule piletit ostnud, soovitame seda teha eelmüügist, et vältida pikki järjekordi piletikassas. 

 

Tegevust jagub saalis igale maitsele.

 

Eesti rahvusmeeskonna peasponsor UTILITAS on selle mängu puhul teinud spetsiaalsärgid, mida lastakse nii mängu eel kui ka pauside ajal särgikahurist rahva sekka.

 

Ainulaadne võimalus on soetada endale Saku Suurhallis BALLZY pop-up poest viimast korda kolme Eesti rahvuskoondise legendi mängusärk. Kohapeal on võimalik valida ja pressida endale Kanguri, Arbeti või Taltsi nime ja numbriga mängusärk. Pool särkide müügitulust läheb heategevuseks Eesti Laste ja Noorte Diabeedi Ühingule.

 

Ühtlasi on Eesti Korvpalliliidu pikaaegne koostööpartner Saku Õlletehas pannud välja ligi 250 pasunat, mida jagatakse esimestele külalistele. Samuti on enda pop-up poega väljas Hobikaardid, kust on võimalik soetada kollektsioneerimis korvpallikaarte, meeneid ning palju muudki.

 

Veerandaegade vaheajal toimub Škoda Tallinna ja Alexela mäng, kus üks õnnelik inimene publikust võib saada nädalavahetuse kasutusõiguse Škoda Kodiaq’iga ning Alexela poolt kütusekaardi. Samuti toimub traditsiooniline OlyBeti jackpoti vise, kus tabava keskjoone viske korral võidab üks õnnelik 500€ panustamisraha.

 

Time-outide ning poolaja pausil pakuvad meeleolu Euroopa meistrid TalTech Tantsutüdrukud!

Piletid on saadaval Piletilevist!

 

 

Sulge

Ülekanded