Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Foto: Janeli Lilleallik.

Tartu Ülikooli ja TTÜ Korvpallikooli noored said Saku Suurhallis esimesed silmad pähe

22.02.2019

Tartu Ülikooli ja TTÜ Korvpallikoolide 2006. aastal sündinud poisid said neljapäeval harukordse võimaluse osaliseks, kui pidasid Saku Suurhalli loetud tunnid enne Eesti koondise võidukat MM-valikmängu Serbia koondise vastu treeningturniiri. 

Treenerite Siim Palu ja Gert Prantsi juhtimisel moodustati segavõistkonnad, kes vaheldumisi mõõtu võtta said. Ja seda suures Saku Suurhallis ja täpselt sellises saalis nagu paar tundi hiljem suurel korvpalliõhtul. Samuti said noored kaasa lüüa MM-valikmängu peaproovis ning Kanguri, Taltsi, Arbeti ja Teodosici nimede väljahõikamisel ise väljakule joosta. 

 

Pärast meeleolukat trenni läksid noored kiirele ampsule, et siis juba oma silmaga kolme kange (Kangur, Talts, Arbet) viimast mängu Eesti koondises vaatama tulla. 

 

Milliseid emotsioone säärane trenn poistes endis tekitas? 

 

Mairo (TTÜ KK): "Väga võimas tunne on siin Saku Suurhallis enne Eesti koondise mängu mängida. Ma pole kunagi enne nii suures saalis mänginud. Väga lahe, et treenerid korraldasid meile trenni selliselt, et saame Tartu poistega koos mängida." Mairo lemmikmängija Eesti koondises on Serbia vastu võimsaid kulpe pakkunud Janari Jõesaar. 

 

Kaspar (Tartu Ülikooli KK): "Üliahe tunne, sest siin saavad mängida ainult väga head klubid ja seda võimalust tuli kasutada. Nii suures saalis ma enne mänginud ei ole, aga käisime klubiga Kaunase Žalgirise kodumängul, kus oli samuti väga lahe." Kaspari number üks mees Eesti koondises on äsja enda viimase mängu rahvusesinduses teinud Gregor Arbet. 

 

Soovime Saku Suurhallis esimese tunnetuse kätte saanud noortele korvpalluritele täpset kätt ja kindlat meelt! 

 

 

 

 

Sulge

Ülekanded