Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Reinar Hallik

Reinar Hallik sai teisipäeval tütre isaks

26.03.2015

Rakvere Tarva korvpallur Reinar Hallik sai teisipäeval, 24. märtsil tütre isaks.

"Õnnitleme Reinar Hallikut, kelle perre sündis teisipäeval, 24. märtsil tütar Steffi Gerilin! Reinar teatab, et pidas sünnituse hästi vastu ja naine oli talle toetades abiks," kirjutas klubi Facebooki lehekülg.

31-aastane Hallik alustas tänavust klubihooaega Kalev/Cramos, aga siirdus jaanuaris Tarva ridadesse.

Mäletatavasti sai hiljaaegu tütre isaks ka teine koondislane Sten-Timmu Sokk.

Korvpalliliit ühineb õnnitlustega!

*       *       *

Juba täna (reedel, 27. märtsil, algusega kell 19.00), kohtuvad Kastani Arenal Rakvere Tarvas ja TÜ/Rock. Tegemist ei ole mitte lihtsalt ühe Alexela KML põhiturniiri mänguga, millest enam midagi ei sõltu. Vastupidi, kaalul on nii mõndagi, kirjutab Tarva koduleht.

Kolm mängu enne KML põhiturniiri lõppu on Tarva positsioon turniiritabelis selles mõttes kindel, et neljandast kohast allapoole liikuda enam praktiliselt ei saa. Küll aga on veel võimalik püüda TYCO/Raplat ja kolmas koht endale haarata.

See stsenaarium eeldaks Tarvalt vähemalt kahe mängu võitmist järelejäänud kolmest ning Rapla peaks saama lisaks vähemalt ühe kaotuse (kas TTÜ või Valga vastu). Seega on Tarval kaardid lahtised ning lisaks veerandfinaalseeria vastasele pole selge ka see, kas edu korral tuleb poolfinaalis rinda pista BC Kalev/Cramo või TÜ/Rockiga.

 

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

IK 100 - turniir + konverents