Elme Metall Ramirent Škoda Alexela OlyBet Spalding G4S REFLEKS
Henri Drell tegi Bundesliga debüüdi. Foto: Lina Ahlf

Henri Drell tegi Bambergi särgis Bundesliga debüüdi

19.03.2019

2016. aasta suvel Saksamaa tippklubi Bambergi Brose noortesüsteemiga liitunud Henri Drell tegi esmaspäeval oma debüüdi Bundesligas, kui koduväljakul alistati Bremerhaveni Eisbären 100:74, vahendab Korvpall24.ee

Bamberg tegi vahe sisse juba avaveerandiga, mis võideti 28:18. Poolajaks juhtis kodumeeskond 56:34 ja kolmanda veerandaja lõpuks 80:52.

Drell pääses esmakordselt väljakule 1.59 enne avapoolaja lõppu ning teenis lõpuks mänguaega 13 minutit ja 25 sekundit. Selle aja jooksul viskas ta 2 punkti (kahesed 1/3), võttis ühe lauapalli ning tegi ühe pallikaotuse ja 3 isiklikku viga.

Bambergi resultatiivseim oli 19 punkti visanud Cliff Alexander, kes võttis lisaks ka 9 lauapalli. Bremerhaveni parim oli endine Kalev/Cramo keskmängija Keith Benson, kes sai kirja 20 punkti ja 9 lauapalli.

Saksamaa esiliigas ehk ProA-s on 18-aastane eestlane Baunachi ridades 28 mänguga kogunud keskmiselt 28,5 minutit, 13,2 punkti, 3,9 lauapalli ja 1,6 korvisöötu.

Bamberg hoiab Bundesliga turniiritabelis 4. kohta, olles kogunud 17 võitu ja 5 kaotust. Bremerhaven jätkab 4 võidu ja 20 kaotusega viimasel ehk 18. kohal. Oma järgmise kohtumise peab Bamberg neljapäeval, kui võõrsil minnakse vastamisi tabelis 3. kohal asuva Vechta Rastaga.