Elme Metall Ramirent Škoda Alexela OlyBet Spalding G4S REFLEKS
Merike Anderson | Foto: Castors Braine

Merike Anderson tuli Belgia karikavõitjaks

19.03.2019

Eesti edukaim naiskorvpallur Merike Anderson tuli enda koduklubi Castors Braine`i ridades Belgia karikavõitjaks.

Karikafinaalis alistas Andersoni koduklubi Sint-Katelijne-Waveri tulemusega 86:65. Braine kontrollis mängu kulgu kindlalt, juhtides avaveerandi järel 20:12, poolajaks 47:31 ja kolmanda perioodi lõpuks 66:47. Anderson panustas võitu 7 punkti.

Belgia naiste korvpalli lipulaev Braine krooniti karikavõitjaks neljandat korda, varasemalt oli karikas võidetud 2014., 2015. ja 2017. aastal.

Mailis Pokk ja Landes Basket jäid koduväljakul numbritega 66:73 alla Bourges Basketile. Kodunaiskonnale sai otsustavaks kohutav teine veerandaeg, mil ei suudetud visata ühtegi punkti.

6 minutit mänginud Pokk punktiarvet ei avanud, visates mööda 2 kolmepunktiviset. Küll aga blokeeris ta ühe vastaste pealeviske.

Eestlanna koduklubil on nüüd kirjas 10 võitu ja 9 kaotust, mis annab neile turniiritabelis 5. koha.