Ramirent Elme Metall Škoda Alexela Spalding G4S REFLEKS
Henri Drell. Foto: Lina Ahlf

Henri Drell kerkis Saksamaa U19 finaalis meeskonna parimaks, kuid pidi leppima hõbemedaliga

26.05.2019

Bambergi Brose noormängijatest koosnev TSV Tröster Breitengüssbach, kelle ridadesse kuulub ka Henri Drell, kaotas täna Saksamaa U19 vanuseklassi meistrivõistluste (NBBL) finaalis FC Müncheni Bayernile 80:84, vahendab Korvpall24

Breitengüssbach võitis avaveerandi 25:18, kuid poolajavileks oli seis viigis 41:41. Kolmanda veerandi alguses haaras juhtohjad Bayern ning enne otsustavat kümmet minutit oli eestlase kodumeeskond taga 59:63. Viimase veerandi alguses tegi Breitengüssbach Drelli juhtimisel 12:1 spurdi ja pääses seitsme punktiga ette, ent mängu lõpp kuulus siiski Bayernile.

Algkoosseisus alustanud Drell viibis väljakul lõpuks 36 minutit ning viskas selle ajaga oma meeskonna parimana 21 punkti (kahesed 5/9, kolmesed 2/6, vabavisked 5/8). Lisaks kogunes 19-aastase viskava tagamängija arvele 7 lauapalli, 4 resultatiivset söötu, 3 vaheltlõiget, 2 viskeblokeeringut, 2 pallikaotust ja 2 isiklikku viga.

Võitjate resultatiivseim oli 22 punkti visanud Bruno Vrcic, kes valiti ühtlasi ka finaalturniiri väärtuslikuimaks mängijaks. Matej Rudan toetas teda 20 punktiga.