Ramirent Elme Metall Škoda PAF Alexela Spalding G4S REFLEKS
Peasponsor
Siim-Sander Vene. Foto Varese Twitter.

Siim-Sander Vene naaseb Itaalia kõrgliigaklubisse

01.07.2019

Itaalia kõrgliigaklubi Varese teatas esmaspäeval ametlikult, et Eesti koondise ääremängija Siim-Sander Venega on uueks hooajaks käed löödud, vahendab portaal Korvpall24. 

Lõppenud hooajal kolmes Hispaania klubis Manresas, Fuenlabradas ja Gran Canarias pallinud 28-aastane ja 203 cm pikkune Vene kuulus Varese ridadesse hooajal 2017/18 ning kogus klubi eest Itaalia kõrgliigas 20 kohtumisega keskmiselt 8,3 punkti, 3,9 lauapalli, 2,6 korvisöötu ning ühe vaheltlõike.

 

“Ma olen õnnelik, et saan naasta mängima Varese eest ning samuti olen rahul, et nii lühikese ajaga kokkuleppele jõudsime. Nüüd saan rahulikult pikaks hooajaks valmistuda. Ma tean, mis mind Vareses ees ootab. Klubi töötab aktiivselt, et kokku panna võitlusvõimeline meeskond ning loodan, et suudame head korvpalli mängida,” vahendas Varese kodulehekülg eestlase sõnu.

 

Mängumees lisas: “Me õnnestusime eelmine kord, kui ma klubi eest mängisin ning olen kindel, et suudame seda uuesti. Me kindlasti töötame selle eesmärgi nimel, et suudaks veel paremaid tulemusi näidata.”

 

Varese meeskond jäi lõppenud hooajal väga napilt Serie A play-offist välja. Sel suvel on lisaks Venele välismängijatest juba käed löödud ka tagameeste Josh Mayo (tuleb Bonni Telekom Basketsist) ja L.J. Peakiga (tuleb Pistoiast) ning ääremängija Jeremy Simmonsiga, kes tuleb Montegranaro meeskonnast, kus ta pallis koos eestlase Kaspar Treieriga. Lisaks on kuni aastani 2022 lepingut pikendatud peatreener Attilio Cajaga.

 

 

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Korvpall100!